İnci Otomat İş Başvurusu

Firmamız 1979 yılında İnci Otomat Metin İNCİ – Çetin İNCİ Ortaklığı adı altında faaliyete başlamış olup, 2003 yılı itibariyle ticari ünvanını M.İNCİ OTOMAT MAKİNA OTOMOTİV METAL PLASTİK KAUÇUK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ adıyla değiştirerek uzman teknik kadrosu ve çalışanı ile üretim faaliyetlerine yeni ismi ile devam etmektedir.

3500 m2 kapalı olmak üzere toplam 4000 m2 alan üzerinde kurulu olan, ağırlıklı olarak otomotiv sektörü yan sanayiine yönelik imalatları gerçekleştiren M.İNCİ OTOMAT, metal endüstrisinin ürünleri ile çalışan diğer sektörlerin ihtiyacı olan tüm talaşlı imalat ve soğuk metal şekillendirme ihtiyaçlarına da cevap vermektedir.

Bünyesinde bulundurduğu otomatlar, CNC işleme merkezleri, CNC kayar otomat tezgahları, ovalama tezgahları, frezeler, matkaplar ve modern kalite kontrol cihazlarıyla her türlü talaşlı imalat işlerinde başarılı çalışmalarını sürdürmektedir.  

M.İNCİ OTOMAT LTD.ŞTİ  Bureau Veritas tarafından 09.05.2011 tarihinde ISO/TS 16949:2009 Third edition kalite belgesi ile belgelendirilmiştir.

Bu donanım ve anlayışla “Hızlı ve Kaliteli” hizmet vermeyi M.İNCİ OTOMAT olarak prensip edinerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı temel görev kabul edip, metal ve otomotiv sektöründeki rekabetçi konumumuzu geleceğe taşımanın ve müşterilerimiz ile paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

  1. Buradan aracı kariyer sitesinin İnci Otomat iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.
  2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.
  3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin

6. İnci Otomat resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

CNC Torna Operatörü

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Bursa(Nilüfer)İşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy