İnper Perlit İş Başvurusu

İnter Perlit 1997 senesinde ticari faaliyetlerine başlamış bir şirkettir. Bu şirket MB Holding bünyesinde yer almaktadır. Güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan bu şirket o bölgedeki perlit genleştirme işi yapan ilk ve tek şirket olma özelliğini taşımaktadır. Gaziantep 3. Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikada üretim yapmaktadır. Şirket gün geçtikçe büyümekte ve kadrosunu genişletmektedir.

Bu içerikte İnper Perlit iş başvurusunun nasıl yapılacağı detaylıca anlatılacak, çalışabileceğiniz pozisyonlar hakkında özet bilgiler aktarılacaktır. Açık pozisyon olmaması durumunda şirket ile iletişim kısmından da irtibata geçilebilir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnper Perlit İş Başvurusu

1. Buradan aracı kariyer sitesinin İnper Perlit iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. İnper Perlit iletişim sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

Satış ve Pazarlama Sorumlusu: Sorumluluğunda olan illerdeki müşterileri ziyaret etmelisiniz. Günlük, haftalık ve aylık olarak yapılan işlerle ilgili raporlama yapmalısınız. Sahadaki pazarlama faaliyetleriniz sayesinde şirketin bünyesine yeni müşteriler katmanız beklenmektedir.

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Gaziantep,Şahinbeyİşe Başvur30 Mart 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy