İşbir Optik İş Başvurusu

İşbir Optik, gözlük camı üretiminde Türkiye’nin en büyük kuruluşu olarak sektörde yer almaktadır. Gerek üretim kapasitesi, gerek yıllardır başta Avrupa ülkerine yaptığı ihracatlarıyla ve gerekse ülke ekonomisine sağladığı katkıyla ülkemizin haklı gururudur. 1979 yılında kurulan İşbir Optik, üretime başladığı 1983 yılından beri sektörün önder üreticisi olarak dinamik, gelişen, ileri teknolojilere yönelen ve güçlü kadrosunu oluşturmuş bir şirket olarak yoluna devam etmektedir.

İşbir Optik, üretimini Ankara’daki modern üretim tesislerinde sürdürmektedir. Üstün kalite ve hassasiyette gözlük camları halen dünyanın en gelişmiş üretim yöntemi olan “Dijital Yüzey İşleme Teknolojisi ” kullanılarak tesislerimizde üretilmektedir.

Üründe ve hizmet kalitesinde her zaman en iyi olma amacıyla, VisionArt tescilli markası ile üretilen gözlük camları, Türkiye genelinde tüm gözlükçülere ulaşmaktadır. İhracatta da lider konumda olan İşbir Optik, başta Fransa olmak üzere Avrupa, Orta Doğu, Balkanlar ve Kuzey Afrika ülkelerine ve komşu ülkelere ihracat yapmaktadır. 2013 yılında Fransız Essilor Grubu’na dahil olan şirketimiz, Fransız BBGR ve Japon Nikon ürünlerinin dağıtıcısı ve lisanslı üreticisidir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

  1. Buradan aracı kariyer sitesinin İşbir Optik iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.
  2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.
  3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin

6. İşbir Optik resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Müşteri Temsilcisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Adanaİşe BaşvurKapandı

Environmental Engineering

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Ankaraİşe BaşvurKapandı

Muhasebe Personeli

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Ankaraİşe BaşvurKapandı

Satış Temsilcisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Konyaİşe BaşvurKapandı

Müşteri Temsilcisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Eskişehirİşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy