İzeltaş İş Başvurusu

Anahtar, pense, kesici gibi motordan ziyade el ile çalışan aletlerin üretimi Türkiye’de, İsmet Yorgancılar tarafından İzmir’de kurulan İZELTAŞ ile başlamıştır. İZELTAŞ’ın kuruluşu ise 1968 yılıdır. Kurulduğu yıldan bugüne yani 50 küsur yıllık bir süreç içerisinde bu firma kaliteden asla ödün vermemiş ve el aletleri üretimini hızla çeşitlendirmiştir. Hatta sadece el aletleri ile de sınırlı kalmayarak otomotiv, havacılık,  savunma, madencilik ve denizcilik sektöründe kullanılmak üzere dövme parçalar üretilmeye başlanılmıştır.

İZELTAŞ İş İlanları

“İnsan önemli, emek değerlidir.” sloganı ile hareket eden bu firma yayınladığı iş ilanları ile ailesini daha da büyütmek ve sektörde en bilinen isim olmak niyetindedir. Bu şirketin işe aldığı her personeli eğitimler ile destekliyor yani yatırımı insana yapıyor olması da bir hayli önemlidir. İZELTAŞ firmasının bir parçası da siz olmak istiyorsanız yayınlanan iş ilanlarını takip ederek iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

  1. Buradan aracı kariyer sitesinin İzeltaş iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.
  2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.
  3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Genel Başvuru

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İzmir(Bornova)İşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy