Kaya Holding İş Başvurusu

Burhanettin Kaya tarafından 1974 senesinde kurulan Kaya Holding günümüzde geldiği noktada 8 alt şirkete ve 3500 civarında personele sahiptir. Hizmet verdiği alanlarda hep en tepelere oynayan holding gün geçtikçe kendini geliştirmiş ve ülkeye değer katmaya devam etmiştir.

Turizm ve İnşaat sektörü denildiğinde ilk akla gelen firmalara sahip olan Kaya holding sadece ülke içinde değil dünya çapında da söz sahibi firmalara sahip konumdadır. Personel alımı için belli dönemlerde iş ilanları yayınlayan firmaya iş başvurusunda nasıl bulunacağınız ve pozisyonlar hakkında açıklamalara buradan ulaşabileceksiniz.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kaya Holding iş ilanlarına başvurular holdingin internet sitesi üzerinden yapılıyor. Anasayfaya gittiğinizde İnsan Kaynakları sekmesi yer alıyor. Buraya tıkladığınızda başvuru kısmı açılıyor. Burada daha önceden hazırlamış olduğunu CV’nizi yüklemeniz gerekir. CV dosyanızı yükledikten sonra Mesaj kısmı bulunuyor. Buraya da mesajınızı ilave edebiliyorsunuz. Daha sonra da Gönder tuşuna tıkladığınızda başvurunuz yapılmış oluyor. İnsan Kaynakları ekibi kısa sürede başvuruları değerlendirip gerekirse yüz yüze görüşme sunuyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy