Kfc Türkiye

Temelleri 1952 yılında atılan, nesilden nesile aktarılan lezzet tutkusuyla; işini severek yapan bir ailenin genç kuşakları tarafından yönetilen ve onların yenilikçi anlayışı sayesinde bugüne kadar gelmiş İŞ Gıda bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bugün dünyanın en büyük tavuk restoran zinciri haline gelen KFC, 1989 yılında Türkiye’de ilk restoranını İstanbul ‘da açtı. Bugün ülkemizde 30 ilde, 3000’e yakın çalışanıyla, 140’tan fazla restoranda hizmet veren marka, Türkiye’yi parmak ısırtan lezzetlerle buluşturumaya devam ediyor.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Kfc Türkiye iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6.Kfc Türkiye resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Yönetici Asistanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Asya)(Beykoz)İşe Başvur02 Nisan 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy