Kibar Holding İş Başvurusu

1972 senesi itibari ile çalışma hayatına başlayan Kibar Holding’i kuran kişi Asım Kibar’dır. Kuruluşundan bugüne kadar kendi alanında faaliyetlerini sürdüren firmanın bünyesinde bugün itibariyle 19 şirket yer almaktadır. Bu 19 şirketten bazıları uluslararası hizmet vermekte iken, bazıları da ülke içinde hizmet vermektedir.

Kibar Holding bünyesindeki her bir şirket kendi alanında en tepelere oynamanın yanında çeşitli sosyal sorumluluk projelerini de gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda eğitim, sağlık, kültür ve sanat gibi alanlarda da adının duyulması oldukça muhtemeldir. Personel alımını belli dönemlerde yapan firma bunun için iş ilanlarını kariyer siteleri üzerinden yayınlamaktadır. Bu içerikte pozisyonlar hakkında bilgilendirme ve iş başvurusunun nasıl yapılacağı anlatılacaktır.

————-

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

  1. Buradan aracı kariyer sitesinin Kibar Holding iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.
  2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.
  3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Operasyonel Mükemmellik Kıdemli Uzmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Asya)(Tuzla)İşe Başvur15 Nisan 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy