Kiğılı Giyim İş Başvurusu

1938 yılında erkekler için kumaş satışı amacıyla kurulan marka 1965 yılında üretime geçti. İlk mağazası 1969 yılında Beyoğlu’nda açıldı. Kurulduğu günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti amacıyla çalışıyor, bu başarısını bugün Türkiye sınırlarının ötesine taşımanın haklı gururunu yaşamaktadır

Bugün Türkiye’de 62 ilde, 207 mağaza; yurt dışında Avusturya, Fransa, İran, Irak, Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan ve Makedonya 17 mağaza, 7 corner olmak üzere toplam 24 mağazasıyla hizmet veriyoruz. Dünya üzerine yayılmış 300’e yakın satış noktasına haftada 150.000 adet üzerinde ürün gönderiyor.Kiğılı olarak, dünya moda devlerinden biri olma vizyonuyla çalışırken; erkek giyimi denince akla gelen ilk 10 küresel markadan biri olmayı hedefliyor.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Kiğılı Giyim iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Kiğılı Giyim resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy