Kipa İş Başvurusu

Kitle Pazarlama ve Anonim Şirketi (Kipa)  1992 yılında Ahmet Piriştina, Şinasi Ertan ve Metin Akpınar’ın bulunduğu 100 iş adamının girişimiyle kurulmuş bir şirkettir. İlk mağazası İzmir Bornova’da 1994 yılında açılmıştır. Türkiye’de 20 ilde 161 mağazası bulunmakta ve 6000 kişiye iş istihdamı sağlamaktadır. Ülkemizde parekende sektörünün en büyük şirketlerinden bir olarak faaliyet göstermektedir. Haftalık yaklaşık 1.5 milyon kişiye alışveriş imkanı sunmaktadır. Migros ile birleşmesinden sonra bir çok mağazası Migros olarak değişmiştir.

Kipa İş İlanları

Kipa her defasında büyüyen bir iş istihdam alanına sahip olup sürekli iş ilanlarına çıkmaktadır. Firma bünyesinde çalışmak isteyen adaylar için verdiği iş ilanları ile fırsatlar sunmaktadır. Başvuracak adaylar eşit şartlara sahip olup başvuru formunu doldurmaları yeterlidir.

İş başvurusu hakkında detaylı bilgi almak için insan kaynakları ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. İş ilanlarında engelli adaylara da istihdam alanı sağlamaktadır. Çalışma düzeni ve çalışanın sahip olduğu sosyal haklar açısından firmanın iş ilanları ilgiyle takip edilmektedir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Kipa iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Kipa resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy