Konya Şehir Hastanesi İş Başvurusu ve İş İlanları

Konya Şehir Hastanesi iş başvurusunu gerçekleştirerek, sağlık sektöründe çalışma hayallerinizi gerçekleştirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Konya Şehir Hastanesi iş ilanlarını online ortamda yayınlamakta ve uygun adayların iş başvurusunu gerçekleştirmek için beklemektedir. Bu içerikte iş başvuru süreçleri, Konya Şehir hastanesi açık pozisyonları ve kariyer ile ilgili tüm detayla hakkında bilgi verilecek ve başvurunun nasıl yapılacağı detaylı bir şekilde anlatılacaktır.

Konya Şehir Hastanesi Personel Alımı Hangi İş Branşları için Yapılmaktadır?

Konya Şehir Hastanesi İş Başvurusu ve İş İlanları
Konya Şehir Hastanesi Kariyer Olanakları

Destek Hizmetleri Müdürü İş Tanımı

 • Herhangi bir üniversitenin  Sağlık Yönetimi,Sağlık İdaresi,Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümlerinden herhangi birinden mezun olmanız gerekmktedir.
 • Daha önce aynı ya da farklı hastanelerde 5 yıl boyunca tecrübe edinmiş olmalısınız.

Gece Müdürü

 • Konya Şehir Hastanesi is başvurusu yapmak isteyen kişiler için alternatif pozisyonlardan biri de Gece Müdürü olan kişiler görev saatleri içerisinde sorumlu olduğu tüm alanları gezmeli ve gerekli denetimleri gerçekleştirmelidir.
 • Herhangi bir aksaklık oluşması durumunda aksaklığı gidermek için gerekli adımları atmalıdır.
 • Gece mesaisi aşamasında Yardım masasından gelen talepleri takip etmeli, bina içinde çalışma yapan ekipler varsa gerekli denetimi gerçekleştirmelidir.

Teknik Hizmetler Müdürü İş Tanımı

 • Herhangi bir üniversitenin Elektronik, Elektrik ya da Makine Mühendisliği bölümünü bitirmiş olmalısınız
 • Teknik İşletme Yönetimi, Tesis Yönetimi gibi hizmet sektörlerinden birinde minimum 5 yıl çalışıp tecrübe edinmiş olmanız beklenmektedir.
 • AVM, Hastane ya da otel gibi akıllı binaların teknik hizmetlerini organize etmiş olmalı ve bu alandaki yönetim kısmında minimum 5 yıl deneyim edinmiş olmalısınız.

Tıbbi Destek Hizmetleri Müdürü

 • Verilen hizmetlerin herhangi bir şekilde aksamasını önlemek için planlama yapmalısınız.
 • Faaliyet raporlarını her ay düzenli olarak hazırlamalı, Alt Hizmet Sağlayıcıların sunduğu hizmetlerin sözleşmeye uygun olup olmadığını takip etmelisiniz.
 • Hastanenin Tıbbi Destek Hizmetleri kapsamında sunduğu tüm hizmetlerin kusursuz bir şekilde yürütülmesi sağlamalı. Gerekli durumlarda düzeltme ve önleme ile ilgili faaliyetleri planlamalısınız.

Üst kısımda Konya Şehir Hastanesi iş ilanlarında yer alan pozisyonların özet açıklamaları yer almaktadır. Bu pozisyonlardan herhangi biri için iş açıklamasını detaylı olarak incelemek isterseniz buradan resmi web siteye erişebilirsiniz.

Konya Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

#1 Buradan resmi kariyer sayfasına erişin. kariyer.net konya şehir hastanesi iş başvurusu yapmaya olanak tanımamaktadır. Şuan için sadece belirtilen resmi kariyer sitesi üzerinden başvuru yapılabilmektedir.

#2 Erişilen sayfadaki Konya Şehir Hastanesi iş başvuru formunun ilk bölümüne adınızı ve soyadınızı yazın.

#3 Sonraki bölümlere sırasıyla aktif olarak kullandığınız e-posta adresinizi ve cep telefon numaranızı yazın.

#4 İş Başvuru Kategorisi kısmından seçmiş olduğunuz konya şehir hastanesi iş ilanının pozisyon adını yazın.

#5 CV kısmından güncel PDF, Word, Txt gibi formatlardan birinde olan özgeçmişinizi seçin.

#6 Son olarak Ben Robot Değilim kısmına tıklayın ve Gönder butonuna tıklayın/dokunun. Böylece güncel CV’niz seçmiş olduğunuz pozisyon için gönderilmiş olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy