Kuzu Grup İş Başvurusu

İnşaat sektöründe öncü firmalardan biri olan Kuzu Grup zaman içinde farklı sektörlerde de girişimlerde bulunmuş bir firmadır. İstanbul ve Ankara gibi büyük iki ilde çeşitli konut projelerinin yapımı Kuzu Grup tarafından gerçekleştirilmiştir. 1943 senesinde kurulmuş olan firma o günden bugüne büyüyerek ilerlemiş ve bu büyüme de devamında personel ihtiyacını doğurmuştur.

Türkiye’de en köklü ve de en büyük inşaat firmalarından biri olan Kuzu Grup personel alımı için belli dönemlerde İş İlanları yayınlamakta ve bu iş ilanlarına başvuran kişiler arasından şirket için en uygun olarak kişileri seçip çalışmalarına devam etmektedir. Siz de Kuzu grup iş başvurusunun nasıl yapılacağını, şirkette hangi pozisyonlarda çalışılabileceğini bu içerikten öğrenebilirsiniz.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Kuzu Grup iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Kuzu Grup resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy