Lidersan İş Başvurusu

Altunkaya Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Lidersan sadece bir sektörde değil gıda, içecek, sağlık, temizlik, tarım, hayvancılık sektörlerinde hizmet vermektedir. Bu hizmetlerini Türkiye içi verdiği gibi Uluslararası olarak da vermektedir. 1980 senesi itibariyle hizmetlerine başlayan Lidersan 2000 civarında personele sahiptir. Belli dönemlerde personel alımı için iş ilanları yayınlayarak başvurular sonrasında kadrosunu güçlendirmektedir.

————

Lidersan İş İlanları

Lidersaniş alım süreçlerini büyük bir titizlikle yürütmektedir. Kurumsal amaç ve hedefler doğrultusunda yetkinliğe ve beceriye sahip çalışanları bünyesine kazandırmayı hedeflemektedir. İşe alım ve başlatma süreçlerini, standart, profesyonel ve çağdaş işletme normlarına göre yürütmektedir. Bir taraftan bireylerin kişisel özelliklerine ve bireysel yeteneklerine önem verilmekte diğer taraftan da her adayın grubun ortak değerlerine sahip olması beklenmektedir.

Yeni başlayanlar için bir oryantasyon eğitimi verilmekte, şirkette pozisyonlarına göre plana dahil edilerek şirketteki birimleri ve şirket çalışanlarını tanıması sağlanmaktadır. Kişisel ve mesleki performanslarını arttırmaya yönelik eğitimler düzenlenmekte gerek beyaz yakalı gerekse mavi yakalı hizmet içi eğitimleri ile bütün çalışanların ISO, hijyen ve temizlik, iş sağlığı ve iş güvenliği gibi konularda bilinçlenmeleri sağlanmaktadır.

Şirketin ücret ilkeleri eşit işe eşit ücret, dengeli ücret, piyasa ücretleriyle karşılaştırma, kurumsal adalet, performansa dayalı ücret ve esneklik temeline dayanmaktadır. Fırsat eşitliği tanınmakta, kariyer olanakları sunulmaktadır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Lidersan iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Lidersan resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

İşe Alım Uzmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Gaziantep(Şehitkamil)İşe Başvur19 Mart 2021

Organizasyonel Gelişim Uzmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Gaziantep(Şehitkamil)İşe Başvur19 Mart 2021

Üretim Mühendisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Gaziantep(Şehitkamil)İşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy