Maersk İş Başvurusu

Maersk, A. P. Moller Grup’un alt şirketlerinden biridir. Bu şirket konteyner lojistik hizmeti vermektedir. Şirket sadece Türkiye’de değil toplamda 130 ülkede hizmet vermektedir. Şirketin toplamda 80 bin civarında çalışanı bulunmaktadır. Bu şirkette çalışmaya başlayarak küresel bir ortamda çalışma şansı da elde etmiş olursunuz.

Bu içerikte Maersk’te çalışmak için neler gerektiği, iş başvurusunun nasıl yapılacağı çalışabileceğiniz tüm pozisyonlar hakkında bilgi verilecektir. Ayrıca her pozisyonun ortalama maaş bilgisi de paylaşılacaktır.

Resmi Site Üzerinden İş Başvurusu

  1. Buradan aracı kariyer sitesinin Maersk iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Buradan şirketin resmi kariyer sayfasına erişin.

3. “Search vacant positions” kısmının altında bulunan Region, Company, Job category, Country / Region kısımlarından isteğinize göre seçim yapabilirsiniz.

4. “Job title” kısmına aradığınız pozisyon adını yazın ve “Search” butonuna tıklayın/dokunun. Böylece belirlediğiniz kriterlere göre arama özelleştirilmiş olacaktır.

5. Listelenen açık pozisyonlardan ilginizi çeken bir pozisyonun adına tıklayın/dokunun. Bu pozisyonun açıklamalarına erişmenizi sağlayacak.

6. Bilgisayardan erişiyorsanız sayfanın sağ kısmındaki, cep telefonundan erişiyorsanız alt kısmındaki Apply butonuna tıklayın/dokunun.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Finance Business Controller

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Avr.Asya)İşe Başvur24 Mart 2021

Key Account Manager

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Avr.Asya)İşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy