Makasan Makina İş Başvurusu

Makasan Makine Kalıp San. ve Tic. A.Ş. 1977 yılında kurulmuş olup, 17.000 m² alanda ve 6 Kattan oluşmaktadır. 200’ü aşkın çalışan personeliyle beyaz eşya sektöründe faaliyet göstermektedir.

Konusunda uzman ve tecrübeli kadrosu ile 10 tondan 600 tona kadar 50 adet presten oluşan pres parkı, kesme ve sıvama kalıplarında tecrübeli kalıphanesi, elektrostatik toz boyahanesi, punta, gaz altı, argon kaynak ve clinç hatları ile metal şekillendirme konusundaki tecrübesine güvenmekte ve ülke sanayisine hizmet etmektedir.

Makasan A.Ş. kalite hedefleri doğrultusunda ISO 9001 kalite güvence sistemini yürütmekte olup, ISO 14001 ve TS 18001 belgelerini almak için gerekli çalışmalara başlamıştır.

TS16949 kalite yönetim sistemini 2018 sonuna kadar yürürlüğe sokarak ülkemizin otomotiv sanayisine hizmet etmeyi planlamaktadır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

  1. Buradan aracı kariyer sitesinin Makasan Makina iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.
  2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.
  3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin

6. Makasan Makina resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışabilecek Pozisyonlar

Kalite Kontrol Elemanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Arnavutköy,İstanbulİşe BaşvurKapandı

Kalıphane Elemanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Arnavutköy,İstanbulİşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy