Makisan Makine İş Başvurusu

2004 senesinde kurulmuş olan firmanın ana amacı mil imalatıdır. Bu konuda sadece Türkiye’de değil aynı zamanda dünyanın diğer ülkelerine de ürünlerini satmayı planlamaktadır. 2006 senesinde yapılan başvurular sonrasında SGS tarafından verilen ISO9001:2000 belgesini almış olan firma bu konudaki kalitesini de ortaya koymuş olmaktadır. Türkiye’de ve diğer ülkelerde otomobil termostatı, yakıt pompası, su pompası, yağ pompası gibi üretim yapan firmalar Makisan Makine’yi tercih etmektedir. Gün geçtikçe büyüyen firmanın belli dönemlerde personel alımı da söz konusu olmaktadır. Bunun için iş ilanlarını yayınlayan firma aradığı kriterleri belirtmekte ve yapılan iş başvuruların içerisinden kendine uygun personeli seçmektedir. Bu içerikte pozisyonlar hakkında kısa bilgilendirme ile iş başvurusunun nasıl yapılacağı anlatılacaktır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Makisan Makine İş Başvurusu

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Makisan Makine iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Makisan Makine resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy