MAN Türkiye İş Başvurusu

Ağır ticari araç üretimi konusunda en önde gelen firmalardan biri olan Man Türkiye 1966 senesinde kurulmuş bir şirkettir. Şirket Almanya’da kurulmuş olan Man Truck &Bus AG şirketinin Türkiye ayağıdır. Şirketin Almanya’dan sonra yurt dışında kurduğu ilk ve tek fabrika Türkiye’dedir.

Ankara Akyurt’ta bulunan fabrika üretimlerini her geçen sene arttırmaktadır. 1967 senesi itibariyle kamyon üretiminin yanında otobüs üretimine de geçişmiş ve 1981 senesi itibariyle de neredeyse tüm Orta Doğu ülkelerine bu araçlar ihraç edilmeye başlanmıştır. Siz de bu firmanın bir parçası olmak istiyorsanız belli dönemlerde yapılan personel alımları için iş ilanlarını takip etmeli ve iş başvurusuna kendinize uygun bir pozisyon için gerçekleştirmelisiniz.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

  1. Resmi site üzerinden sadece yurtdışı işlerine başvuru yapılabilmektedir.

2. Buradan aracı kariyer sitesinin Man Türkiye iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

3. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

4. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

5. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

6. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin

7. Man Türkiye resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Man Türkiye, uluslararası bir firma olduğu için personel alımlarında son derece seçici davranıyor. Yine tüm Dünya’da bilinen bir firma olmasının da etkisiyle beklenenin çok daha üstünde iş başvurusu oluyor. Firmanın sadece bu işe alma süreci ve sonrasındaki süreç için özel ilgisi olduğunu söyleyebiliriz. Kapsamlı bir oryantasyon süreciyle birlikte Almanca dil kursu, iş başı eğitimleri gibi süreçler yürütüyorlar.

Profesyonel ve mezunlar için ileri derecede İngilizce ya da Almanca bilmeyi ön şart olarak sunuyorlar. Firmanın ilanlarına kariyer.net platformu üzerinden başvuruluyor. Eğer kariyer.net üyeliğiniz varsa açık pozisyonları takip edebilir, aranan şartları inceleyebilir, size en uygun pozisyona başvurarak insan kaynaklarının uygun örmesi halinde dönüş yapmasını bekleyebilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Pems Test Engineer

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Akyurt, Ankaraİşe Başvur 06 Nisan 2021

Durability Test Engineer

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Akyurt, Ankaraİşe Başvur06 Nisan  2021

Ee Test Engineer

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Akyurt, Ankaraİşe Başvur30 Mart 2021

Fuel Consumption (Sort) Test Engineer

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Akyurt, Ankaraİşe Başvur30 Mart  2021

Test Engineer

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Akyurt, Ankaraİşe Başvur30 Mart  2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy