Mapa İnşaat İş Başvurusu

Mapa Grup, alanında lider konumda olan Türkiye merkezli çok uluslu bir şirkettir. Beş sektörde kırk yıllık başarıya sahip olan Mapa Grup, EMEA genelinde inşaat, konaklama, yenilenebilir enerji, havaalanları ve hava taşımacılığı alanlarında altyapı ve ticari faaliyetler oluşturmak için çalışmaktadır.

Mapa, 1976 yılında Türk inşaat girişimcisi Mehmet Nazif Günal tarafından kurulmuştur. Mapa Grup; ilk 10 yılı içinde ilk elektrik santralini, Türkiye’nin ikinci en büyük barajını ve Ankara’nın ilk Hilton otelini inşa etmiştir. O zamandan bu yana, şirket, özellikle KİK (Körfez İşbirliği Konseyi) dahilindeki bölgede, Afrika ve Avrupa’da, erişimini önemli ölçüde büyüterek, konaklama, yenilenebilir enerji, havaalanları ve hava taşımacılığıyla hizmet alanı yelpazesini genişletmiştir. Bugün, Grup’un gelirlerinin %80’i Avrupa, Afrika ve Orta Doğu’da gerçekleştirilen projeler neticesinde sağlanmaktadır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

  1. Buradan aracı kariyer sitesinin Mapa İnşaat iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.
  2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.
  3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy