Marka Park İş Başvurusu

Biz 2000 yılında kurulan, büyük hayallerini yavaş yavaş gerçekletiren, ilerlediği her adımda kendisinden çok söz ettiren 25 kişilik genç bir ekib.Gürkal ÖZER’in girişimcilik ruhunu dizginleyemediği bir anın eseridir.

Biz, dünyada ilk marka bez ayakkabı kavramının doğmasına yol açan şampiyonların ayakkabısı efsanevi Amerikan markası Keds’ in Türkiye temsilcisidir.

Sahip olduğu bu güçlü markayı Türkiye’nin en güçlü ve seçkin mağazaları olan Boyner ve Ykm’ler de müşterilerle buluşturan, ilişkileri önce sevgi dostluk ve dürüstlüğe dayanan sıcak ve içten bir firmadır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Marka Park iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Marka Park resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy