Mcdonald’s İş Başvurusu

İlk McDonald’s restoranı, 1940 yılında Richard ve Maurice McDonald tarafından ABD’nin Kaliforniya eyaletinin San Bernardino şehrinde açıldı.

McDonald’s bugün, 119’dan fazla ülkede 34.000’den fazla restoranla hizmet veriyor. Bunların 13.000’den fazlası Amerika dışında bulunuyor. Restoranların yaklaşık %80’i işletmeciler, diğerleri ise McDonald’s şirketinin kendisi tarafından çalıştırılıyor. Her gün dünyada ortalama 69 milyon insan McDonald’s restoranlarını ziyaret ediyor.[3] Dünyadaki McDonald’s restoranlarında çalışanların sayısı ise 1,8 milyonu geçiyor. ABD’de nüfusun %98’i yılda en az bir kere McDonald’s’a gidiyor.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Mcdonald’s iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Mcdonald’s resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Moto Kurye

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Adana, Ankara, Aydın, Balıkesir(Edremit), Bolu, Denizli, Eskişehir, Mersin, İstanbul, İzmir, Konya, Muğla(Bodrum), Samsun, Trabzon, Aksaray(Ağaçören), Yalova, Düzce, İşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy