Migros İş Başvurusu

Türkiye’de modern perakende sektörünün öncülüğünü yapmakta olan Migros günümüzde çok geniş kullanım alanına sahip mağazalarında, gıda ve ihtiyaç maddelerinin yanı sıra kırtasiye, züccaciye, beyaz eşya, kitap ve konfeksiyon gibi bölümleriyle hemen hemen tüm müşteri gereksinimlerini karşılamaktadır.

Tecrübesiyle, 65 yıldır müşterisine, yatırımcısına, çalışanına ve tedarikçisine en iyiyi, en güzeli sunan ve müşteri memnuniyetini her zaman ilke edinen Migros; dinamik kimliğiyle birçok yeni yatırıma ve sektöre öncü olan uygulamalarına devam etmektedir. Sahip olduğu insan kaynağına olan güvenin yanı sıra, teknolojik gelişmelerin faydasını müşterilerine sunan Migros, bilgi teknolojilerine verdiği önem ve yaptığı yatırımlar ile de sektörde her zaman bir adım önde olarak yoluna hız kesmeden devam etmektedir.

Migros İnsan Kaynakları, kurumun bu stratejilerinin gerçekleştirilmesinde rekabet avantajı yaratacak insan kaynağının sürekli gelişimini, motive edilmesini ve yönetimini sağlayacak sistemleri geliştirmeyi ve kurumsal ilkeler doğrultusunda uygulamayı hedeflemektedir.

Şirket strateji ve değerleri ile örtüşen, çalışan mutluluğu ve bağlılığına hizmet eden objektif İnsan Kaynakları sistemlerinin kurulması ve uygulanmasını sağlamak için çalışmaktadır. Sürekli gelişime önem veren ve büyüyen bir yapıda her çalışanına fırsat eşitliği içerisinde sunmakta olduğu güçlü kariyer & gelişim imkanları ve çalışanları için kurumsal bir aile olma özelliği ile sektörün öncüsü ve ilklerin yaratıcısı bir şirket olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Migros İş Başvurusu

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Migros iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Migros resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Kartal Bölge Migros Mağazaları Mağaza Personeli

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Asya)İşe Başvur21 Nisan  2021

Maltepe Bölge Migros Mağazaları Mağaza Personeli

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Asya)İşe Başvur21 Nisan 2021

Pendik Bölge Migros Mağaza Personeli

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Asya)İşe Başvur21 Nisan 2021

Maltepe Bölge Migros Şarküteri Personeli

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Asya)(Ataşehir)İşe BaşvurKapandı

Anadolu Yakası Migros Taze Gıda Personeli

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Asya)İşe Başvur21 Nisan 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy