MMK Metalurji İş Başvurusu

MMK Metalurji, 2.3 milyar dolar civarında yatırım ile iş hayatına atılan ve MMK Grubun Türkiye iştiraki olarak hizmet veren bir kuruluştur. Kocaeli-Dilovası ve Hatay-Dörtyol bölgelerinde büyük tesisleri bulunan firma, dünyanın en büyük çelik üreticilerinden bir tanesi olan MMK Grubun Türkiye koludur. 2007 yılından itibaren Türkiye’ye yatırım yapan ve güncel olarak halen çalışmalarına devam eden firma, ülkemiz içerisinde özel sektör tarafından kurulmuş olan en büyük firmalardan bir tanesidir.

MMK Metalurji İş İlanları

MMK Metalurji olarak bünyemizde çalışmak sizler için bir ayrıcalık olacaktır. Ara ara verdiğimiz iş ilanları ile ekibimize dahil olmanız için imkan sağlıyoruz. Firmanın verdiği iş ilanları zaman zaman yenilenmekte ve güncellenmektedir. En güncel bilgileri web sayfasından takip ederek edinebilirsiniz. Firmanın işçi alımı ve engelli personel alımı için gerekli bilgileri insan kaynaklarından öğrenebilirsiniz.

Uluslararası çapta hizmet vermekte olan ve demir çelik sektöründeki lider firmalardan bir tanesi olan MMK Metalurji, oldukça büyük ve kapsamlı bir personel ağı ile hizmetlerine devam etmektedir. Giderek büyüyen ve gelişen teknik ekip kadrosu ile hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam eden MMK Metalurji, bazı alanlarda çeşitli açık iş pozisyonları sunmakta ve mesleki yeterliliğe sahip olan azimli bireylere çeşitli iş fırsatları sunmaktadır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

MMK Metalurji firmasına iş başvurusunda bulunmak isteyen bireyler ilk olarak MMK Metalurji firmasının resmi internet sitesinde yer alan kariyer bölümünü ziyaret edebilir ve firmanın açık iş pozisyonları hakkında etraflıca bilgi alabilirler. Bunun ardından internet üzerindeki diğer personel alım sitelerine de göz atan adaylar, firma hakkında detaylı bir şekilde bilgi edinebilirler.Bu şekildebireyler, kendi mesleki yeterlilik ve kişisel yetenek durumlarını göz önünde bulundurarak kendilerine en uygun iş pozisyonuna karar verebilir ve firmaya bu alanda iş başvurusunda bulunabilirler. Bunun dışında Buradan aracı kariyer sitesinin MMK Metalurji iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Vinç Operatörü

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Kocaeli(Dilovası)İşe BaşvurKapandı

Genel Başvuru

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Hatay(Dörtyol),Kocaeli(Dilovası), İstanbul(Ataşehir)İşe BaşvurKapandı

Gümrük Operasyon Uzmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Hatay(Dörtyol)İşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy