MNG Kargo İş Başvurusu

MNG Kargo, ülkemizin en önde gelen kargo ve dağıtım şirketlerinin başında gelmektedir. 2003 yılında MNG Holding iştiraki olarak kurulmuş olan MNG Kargo, an itibariyle Türkiye’nin her ili için kargo ve dağıtım hizmeti vermektedir.

871 şubesi, 26 aktarma merkezi, 8000’i aşkın personeli, 2400 üzerinde kara taşıtı ve 6 kargo uçağı ile hizmetlerine devam etmekte olan MNG Kargo, ülkemizdeki kargoculuk alanında lider firmaların başında gelmektedir. Türkiye’nin her köşesine direkt ve doğrudan hizmet vermesi ile tanınan firma, sosyal medya üzerinde de oldukça aktif olması ile alanında büyük bir atılım gerçekleştirmektedir.

MNG Kargo İş İlanları

Türkiye’de hizmet vermekte olan en köklü kargo ve dağıtım markalarından birisi olan MNG Kargo, günümüzde fazla sayıda personelle alanında çalışmalarına devam etmektedir. An itibariyle Türkiye bazında ülke genelinde 8000’den fazla personelle çalışmakta olan MNG Kargo, günden güne giderek büyümekte ve sürekli olarak da çeşitli pozisyonlar için alımlar yapmaktadır. Giderek büyümekte olan ve kargo filosuna da çeşitli eklemeler yapan firma, birçok farklı iş alanında da genç ve parlak bir gelecek vaat eden elemanlarla çalışmak istemektedir.

Nasıl Başvurulur?

MNG Kargo firmasına iş başvurusunda bulunmak isteyenler ilk olarak MNG Kargo resmi web sitesindeki işe alım bölümünü takip etmelidir. Mevzu bahis adaylar, MNG Kargo bünyesinde düzenli bir şekilde yayınlanan açık iş ilanlarını bağlantı aracılığıyla takip edebilir ve daha sonra bu alandaki çeşitli eleman alım sitelerine göz atılabilirler.

Çeşitli eleman arama sitelerinden firma adı aratılarak söz konusu marka bünyesindeki çeşitli açık iş pozisyonlara göz atabilirler. Ayrıca firma internet web sitesi üzerindeki iş alım formu da doldurulabilir ve yetkili personelin incelemesi adına firmaya gönderilebilir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Bütçe ve Finansal Raporlama Uzmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Avr, Asya)İşe BaşvurKapandı

Genel Muhabesebe Uzmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Avr,Asya)İşe BaşvurKapandı

Orta Katman Sistem Yöneticisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Avr,Asya)İşe BaşvurKapandı

Yazılım Uzmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Avr)İşe Başvur07 Nisan 2021

Şube Müdürü

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Afyonİşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy