Mudem İş Başvurusu

Mülteci Destek Derneği (MUDEM), zorla yerinden edilen kişilerin sorunlarına yönelik yurt içinde ve yurt dışında faaliyetler yürütmek için 2014 yılında Ankara’da kuruldu.

Kurulduğu günden bu yana sığınmacıların hak ve hizmetlere erişmeleri konusunda sosyal ve hukuki destek veren, psiko-sosyal destek sağlayan, uyum tesisi için çeşitli faaliyetler düzenleyen MUDEM, ülkemizin çok farklı yerlerindeki merkezleri ve yurt dışında İrlanda-Dublin’deki temsilciliği ile çalışmalarını sürdürmektedir.

MUDEM, toplum içinde sosyal uyumu oluşturarak mülteci ve ev sahibi topluluk arasında empati ve diyalog geliştirmeyi hedeflemektedir. Hassas gruplar için güvenli ve olumlu koşullara sahip bir yaşam alanı oluşturmayı amaçlamaktadır.

MUDEM, dil, din, cinsiyet, ırk, cinsel yönelim ve siyasi görüş ayrımı gözetmeksizin tüm sığınmacı gruplar ile çalışmalar yürütmektedir.

MUDEM, faaliyetlerini avukatlar, koruma uzmanları, tercümanlar, psikologlar, sağlık eğitmenleri, sosyal çalışmacılar, saha çalışanları, uyum uzmanları, engelli uzmanları, mobil saha ekipleri ile sürdürmektedir. Alanında uzman ekipleriyle MUDEM, yerel otoriteler ve diğer sivil toplum kuruluşları ile iş birliği yaparak sığınmacıların hak ve hizmetlere erişimini kolaylaştırmaya çalışmaktadır.

MUDEM, ayrıca sığınmacılara ilişkin toplumsal farkındalığı arttırmak, bu alanda faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları ve kamu kurumları arasında işbirliği ve iletişimi güçlendirmek amacıyla toplantılar ve konferanslar gibi faaliyetler düzenlemekte, araştırma çalışması yürütmekte ve alanda yapılan çalışmalara destek vermektedir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Buradan iş ilanları sayfada gördüğünüz, size uygun ilanlara başvuru yapmak için hazırlamış olduğunuz özgeçmişinizi, sizi anlatan bir ön yazı ile birlikte  ilanda belirtilen “konu başlığı” metnini yazarak göndermeniz gerekmektedir.

Özgeçmişler, adayların kendilerini ifade edebildikleri ilk araç olduğu için, özenle hazırlanmış olmasına dikkat edilmelidir. Özgeçmiş eklenmeden mektup şeklinde adresimize gönderilen kişisel tanıtım yazıları dikkate alınmamaktadır.

Adayın kendi kişisel özelliklerine ve yetkinliklerine göre olan ilanları seçerek başvuru yapması, ön eleme açısından adayı avantajlı hale getirecektir.

Derneğin İnsan Kaynakları Birimi yalnızca ön elemeyi geçen adaylarla iletişime geçmektedir. Bu nedenle başvuru yapan adayların telefonla bilgi alması söz konusu değildir.

KURUMSAL İLETİŞİM SORUMLUSU

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Ankaraİşe Başvur

SAĞLIK ARACISI

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İzmirİşe Başvur

MERKEZ YÖNETİCİSİ

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbulİşe Başvur

EĞİTMEN (FARSÇA)

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Ankaraİşe Başvur

BİLGİ İŞLEM SORUMLUSU

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Ankaraİşe Başvur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy