Muharrem Pehlivanoğlu Marketçilik İş Başvurusu

Muharrem Pehlivanoğlu Şirketler Grubu 18 Eylül 1980 tarihinde süpermarket perakendeciliği yapmak üzere ilk mağazasını İzmir’in Üçkuyular semtinde hizmete açtı.

“Kurucu ortaklardan” Muharrem PEHLİVANOĞLU ve diğer şirket ortakları, 1990 lı yıllara kadar toplam 5 adet şube ile hizmet vermiştir. 2000 li yıllara gelindiğinde tüketici talepleri doğrultusunda şubeleşmeye önem verilmiş ve hızla şube sayısı arttırılmıştır.

Pehlivanoğlu Şirketler Grubu, 14 Ekim 2015 itibariyle ortaklık yapısının değişmesinden dolayı faaliyetlerine üç farklı ticari unvan çatısı altında devam etme kararı almıştır.

Muharrem PEHLİVANOĞLU Marketçilik AŞ bugün 58 şube ve 750 e yakın personeli ile hizmet vermektedir.

Muharrem PEHLİVANOĞLU Grup şirketlerinden “PEHLİVANOĞLU AMBALAJ” firması bünyesinde ambalaj ve alışveriş çantası üretimi yapmaktadır.

Muharrem PEHLİVANOĞLU Grup şirketlerinden “PEHLİVANOĞLU İNŞAAT” bünyesinde 60.000 metrekare yapı üretimini tamamlamıştır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Muharrem Pehlivanoğlu iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Muharrem Pehlivanoğlu resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy