Nadir Metal İş Başvurusu

1967 senesinde Nadir Tütüncü tarafından kurulmuş olan Nadir Metal ilk olarak değerli metal alım satım işine adım atmış olsa da sonrasında atıkları dönüştürme, labaratuvar hizmetleri ve rafinasyon gibi alanlarda da hizmet vermektedir. 1993 yılı itibariyle kendi sektöründe daha da çok iş potansiyelini eline alan firma 200 civarında çalışanı ile günden güne hizmet sahasını genişletmekte ve personel alımı yapmaktadır. Siz de bu firmanın kadrosuna dahil olmak için belli dönemlerde yayınlanan iş ilanlarını takip edip iş başvuru adımlarını uygulamalısınız.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Nadir Metal iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Nadir Metal resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy