Net Civata ve Vida İş Başvurusu

Net Civata ve Vida San. A.Ş. NET CIVATA, 1949 yılında İstanbul’un Haliç semtindeki atölyesinde, sanayi faaliyetlerine ilk olarak makine ve kalıp imalatı ile başlamıştır. Kendi imal ettiği makineler ile 1953 yılında vida, 1962 yılından itibaren ise cıvata imalatını gerçekleştirmiştir. Kısa sürede sağlanan gelişme sonucu ve artan talebi karşılamak amacıyla Almanya’ dan tedarik edilen daha modern makineler ile 1972 yılında şimdiki yerinde, bağlantı elemanlarındaki çeşitliliğini artırarak standart ve özel civatalar üretmeye başlamıştır. 1993 yılında özellikle otomotiv sanayinin artan talepleri doğrultusunda Dacromet Kaplamayı lisanslı olarak ilk defa ülkemize getirtmiş, Çinko kaplamada da 2002 yılında kendi tesisini Net Kaplama adı altında faaliyete geçirmiştir. ET CIVATA tüm gelişimi boyunca kalite kavramına büyük önem vermiş, kalite anlayışının tüm faaliyetlerinde rehber olmasını benimsemiştir. Bu amaçla, dünya standartlarına ulaşmak için özellikle 1990’ların başından itibaren bu alandaki altyapısını ciddi ve sağlam temeller üzerinde tesis etmeye başlamıştır. Bu kalite yolculuğunda, önemli kilometre taşları olarak 1996’da ISO 9002, 2000 yılında QS 9000 ve 2004 yılında ISO 9001:2000 ile ISO/TS 16949:2002 kalite sertifikalandırmaları sayılabilir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Net Civata ve Vida iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Net Civata ve Vida resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy