Omsan Lojistik İş Başvurusu

1978 yılında bir OYAK iştiraki olarak kurulmuştur. 2400 çalışanı ile lojistik alanında hizmet veren bir şirkettir. Yerel ve uluslararası olarak kapıdan kapıya demiryolu, karayolu ve havayolu ile taşımacılık yapmaktadır. Bitmiş araç taşımacılığı yanı sıra depo ve antrepo yönetim işlemleri bünyesi dahilindedir.

Ev ve ofis lojistiği ile tehlikeli madde ve dökme yük taşımacılığı da yapmaktadır. Ayrıca lojistik danışmanlık hizmeti sunmaktadır.Genel müdürlük merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. İzmir, Ankara, Mersin, Samsun ve Gaziantep’te bölge müdürlükleri bulunmaktadır.

Omsan Lojistik İş İlanları

Kariyer yönetimine ayrı bir önem veren firma potansiyel yönetimi ile personellerinin kariyer planlamasının belirlenmesi ve şirketin daha verimli yönetilmesi doğrultusunda potansiyel çalışanlarını tespit etmektedir. Yapılan bu tespit sonrası belirlenen özelliklerdeki çalışanlar eğitim programlarına dahil edilmektedir.

İyileştirme projeleri kapsamında bu personellerin farklı departmanlarda rotasyonu yapılmaktadır. Ayrıca bu potansiyel yönetim planlaması terfi yönetiminin en önemli unsuru olarak görülmektedir. Personelin terfi sürecinde yeterli yetkinlik ve tecrübeye sahip olması ön planda olmaktadır.

Firmanın insan kaynakları tarafından çeşitli kaynaklar kullanılmaktadır. OMSAN özgeçmiş veri bankası, bireysel başvurular dahil danışmanlık hizmeti sunan kuruluşlardan gelen veriler ile kariyer sitelerinden yapılan başvurular çerçevesinde personel alımı için araştırmalar yapılmaktadır. Tüm bu araştırmalar neticesi ön eleme gerçekleşmektedir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Omsan Lojistik iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Omsan Lojistik resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy