Öncü Salça İş Başvurusu

Öncü salçaları 1970 senesinde Gazitentep’te ticari faaliyetlerine başlayan bir şirkettir. Şirketin kurucuları İbrahim Halil Tozlu ile oğullarıdır. Salça yapımındaki hammaddeler Gaziantep’teki köylülerden temin edilmektedir. Üretilen salçalar başlangıçta sadece Gaziantep ve çevresindeki şehirlere satılsa da 1998 yılında ilk ihracat yapılmıştır.

2001’de İzmir’de, 2006’da Balıkesir’de, 2010’da da İzmir’de kurulan fabrikaları ile hizmetlerini gün geçtikçe artırmıştır. Siz de fabrikaların bulunduğu şehirlerden birinde kendinize uygun bir pozisyonda çalışmak istiyorsanız iş başvurusunu online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu içerikte iş başvurusunun yapılışı detaylı bir şekilde anlatılacak, çalışabileceğiniz pozisyonlarla ilgili özet bilgiler sunulacaktır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Öncü salaçaları iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6.Öncü resmi insan kaynakları sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Bakım Teknisyeni: Görev alacağınız fabrikada bulunan tüm makinelerin ve makine teçhizatlarının bakım, onarımından sorumlu olacaksınız. Herhangi bir arıza olduğunda anında müdahale ederek cihazların çalışır durumda olmasını sağlamanız gerekecektir. Belli periyotlarla talimatları takip ederek bakım işlevlerini yerine getirmelisiniz.

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Manisa(Akhisar)İşe Başvur11 Nisan 2021

Finans Uzman Yardımcısı:

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Gaziantep(Şehitkamil)İşe Başvur01 Nisan 2021

Gıda Teknikeri

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Balıkesir(Gönen)İşe Başvur06 Nisan 2021

Kaptan

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Balıkesirİşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy