Onur Air İş Başvurusu

Onu Havayolları Taşımacılık olarak da adlandırılan Onur Air firması 14 Nisan 1992 senesinde kurulmuş ve ilk ticari faaliyetini de bu tarihte yapmıştır. Kurulduğu andan itibaren 3-4 boyunca tek uçakla hizmet veren firma Temmuz ayı itibariyle ikinci uçağını almış ve hizmet ağını genişletmeye başlamıştır. Yine aynı senenin Aralık ayı itibariyle 3. uçağına sahip olan firma 4. uçağını da bir sonraki sene alarak gittikçe büyümeye devam etmiştir. Şu anda sektörde önemli bir pay sahibi olan Onur Air’in bünyesinde 30 yolcu uçağı bulunmakta ve çeşitli şehirler arasında uçuş yapmaktadır.

Onur belli dönemlerde belli başlı kadrolar için diğer birçok firma gibi personel alımı için iş ilanları yayınlıyor. Bunu çoğunlukla kariyer siteleri üzerinden yayınlayarak buralardan başvuruları alıyor. Bu içerikte güncel iş ilanlarını ve iş ilanlarına iş başvurusunun nasıl yapılacağına ulaşabilirsiniz.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır

1. Buradan Onur Air insan kaynakları sayfasına erişin.

2. “Güncel iş ilanlarını inceleyip, başvuru yapmak için tıklayınız.” yazan kısma tıklayın. Bu seçenek telefon ya da bilgisayardan açtığınızda sayfanın orta kısmında yer almaktadır. Buraya tıkladığınızda ya da telefondan açıyorsanız dokunduğunuzda kariyer başvuru sayfası açılacaktır.

3. Açılan sayfada “İş İlanları” sekmesine tıklayarak ya da sayfanın en altına inerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İş ilanları kısmında hiç aktif iş bulunmuyorsa bu demek oluyor ki henüz pozisyonlar için iş ilanları yayınlanmamış.

Dikkat edilmesi gerekenler: Açılan ilan içinde istenen minimum şartları taşıdığınızdan emin olmalısın. Aksi durumda direk o kıstaslardan elenmeniz muhtemeldir. Başvurular belli süreçler içerisinde yapılabilir. Yani her başvurunun bir başlangıç ve bitiş tarihi vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy