OXXO İş Başvurusu

OXXO, 1977 yılında Monterrey’de kuruldu. İlk mağazalarda satılan tek ürünler bira, atıştırmalıklar ve purolardı. Mağazaların başarısı, projenin büyümeye devam etmesine ve OXXO’nun hızla yeni lokasyonlar inşa etmesine, Meksika şehir ve kasabalarında her yerde bulunabilen bir varlık haline gelmesine neden oldu.

İlk resmi OXXO mağazası 1978’de Monterrey’de açıldı. OXXO mağazaları daha sonra Chihuahua , Hermosillo ve Nuevo Laredo’ya yayıldı . Seksenli yıllar boyunca OXXO, kurulduğu şehirlerde ün kazandı. 1998 yılında 1000’inci mağaza açıldı. 6 Temmuz 2011’de Oaxaca’da 9000’inci mağazanın açılışı duyuruldu.  Meksika’nın petrol ve gaz piyasasını serbestleştirmesiyle OXXO, benzin istasyonları da açmaya başladı. İlk istasyon San Pedro Garza Garcia’da açıldı. Oxxo Gas, bu yıl, çoğu Monterrey’de, şu anda Pemex adı altında faaliyet gösteren 49 ek istasyonu yeniden markalamayı hedefliyor. 

2016 itibariyle, Oxxo’nun Meksika’da 13.000’den fazla mağazaya sahip olduğu bildirildi. Aynı yıl, Oxxo ve Amazon arasında, Amazon’un Oxxo’nun ön ödemeli banka kartlarını ödeme yöntemi olarak kabul etmesini ve Oxxo mağazalarında Amazon hediye kartlarının satılmasını içeren bir ortaklık duyuruldu. 

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

  1. Buradan aracı kariyer sitesinin OXXO iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.
  2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.
  3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Model Makineci

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Bahçelievler)İşe BaşvurKapandı

Ürün Yöneticisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Avr.)İşe Başvur30 Mart 2021

Moda Tasarımcısı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul,Bahçelievlerİşe Başvur30 Mart 2021

Tekstil Mühendisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul,Bahçelievlerİşe Başvur30 Mart 2021

Kalite Güvence Teknikeri

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Avr)İşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy