Özel Edremit Körfez Hastanesi İş Başvurusu

2010 yılından bu yana hizmet vermekte olan Özel Edremit Körfez Hastanesi, Körfez Bölgesi’nin en kapsamlı sağlık kuruluşudur.

A sınıfı bir hastane olarak birçok branşta birden fazla uzman doktora, tam teşekküllü yoğun bakım üniteleri ve ameliyathanelere sahip olan hastanemiz tüm branşların poliklinik ve tedavi hizmetlerinde SGK ile anlaşmalıdır.

10 bin metrekare alana kurulu olan hastanemiz, 3′ü süit olmak üzere 45 odaya ve 78 yatak kapasitesine sahiptir.

Kardiyoloji ve Kalp ve Damar Cerrahisi kliniklerinde tedavi gören hastalarımızın incelikli takibi için hastanemizde Koroner Yoğun Bakım Ünitesi ve Kalp Damar Cerrahisi Yoğun Bakım Üniteleri bulunmaktadır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Özel Edremit Körfez iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Özel Edremit Körfez resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy