Özge Koleji İş Başvurusu

Öğrencileri,velileri,öğretmenleri ve diğer çalışanları ile Çağdaş, Atatürkçü Cumhuriyet değerlerine ve Demokrasiye bağlı büyük bir ailedir.Özge Milas; Bireyi ve Onun Özgürce Gelişimini ve Kendini İfadesini en Önemli Çağdaş Değer Sayar.

Misyonumuz:

Bilgiye ulaşmayı, bilgiyi paylaşmayı, öğrenmeyi bilmeyi, bildiğini öğretmeyi, yeni bilgiler üretebilmeyi öğrenmek…İngilizceyi hayatın her alanında, doğru ve etkin bir şekilde kullanılabilir hale getirmek…Çocuklarımızın; insan ve doğa sevgisiyle dolu; kendine,başkalarına ve çevreye saygılı; duyarlı, sorumlu yetişkinler haline gelmelerine katkı sağlamak…

Vizyonumuz :

Yerel bir duruş ve evrensel bir kavrayışla.. Sosyal bilimlerde; geçmişi ve yaşadığımız anı anlamak kadar, geleceği kuracak felsefi, sosyal ve psikolojik donanıma sahip olmak. Çağdaş bilim, bilişim ve teknolojilerini; sadece kullanır değil üretebilir hale gelmek… Sanat, kültür ve spor alanlarında dünya ölçeğinde başarılara uzanmak istiyoruz…

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Özge Koleji iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Özge Koleji resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy