Petkim İş Başvurusu

Petro kimya holding a.ş kuruluşu kısaca PETKİM olarak bilinmektedir. Beş yıllık kalkınma süreci olarak gerçekleştirilmeye çalışan organizasyonda yerini alan Pektim Türkiye’de sanayi kuruluşu düşüncesini benimseyen ve bununla beraber Türkiye tarafından benimsenen bir şirket olmuştur. Kimyanın eski toprağı olarak bilinen Pektim 1971 yılında Çanakkale’de plastik üretimine başlamıştır.Otomobil sanayisinin gelişmesine paralel olarak harekete geçen Pektim, Petlas olarak otomobil lastiği üretimine başlamıştır. Personel zenginliğiyle bilinen Petlas , 4,132,846 çalışanıyla Tüm dünyaya hizmet vermektedir. Fortune 500 sıralamasında da 31 sırada yerini alan Petlas kalitesini ve iş güvenirliğini devam ettirmektedir.

Petkim Firması Ne Üretiyor ?

Petkim Şirketi Modern üretimi destekleyen kimyasal üretimler yaparak modern üretimde kullanılabilecek ham maddeleri işleyerek kullanıma uygun hale getirmektedir. Hayatımızın her alanında kullandığımız ürünlerin bir çoğunda katkısı olan Petkim Otomotiv , elektrik , elektronik , Tarım , ambalaj , Tekstil , Boya , Deterjan , kozmetik gibi alanlarda Petro kimyasal ürünler üreterek üretimi desteklemekte ve yurt dışına önemli derecede ihracat yapmaktadır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Petkim Personel alımları ile alakalı yakın zamanda bir açıklama yayınladı. Personel alımlarında iş başvurusunun ücretsiz olduğunu hiç bir ücret talep edilmediğini ve bütün personellerin @petkim.com uzantılı mail adresleri kullandığını belirtti. Ücret talep eden ve sizi Petkim Firmasında işe alacağını belirten hiç kimseyle muhatap olmayınız. Petkim iş başvurularını internet üzerinden yayınlamakta ve Mülakatları ise İzmir ilinde yapmaktadır. İşe alım süreçleri sadece Petkim’in Bünyesinde olan Petkim İnsan Kaynakları tarafından titizlikle yürütülmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy