Petrol Ofisi İş Başvurusu

Petrol Ofisi A.Ş., Vitol Group’un sahibi olduğu, petrol ve petrol ürünleri üzerine Türkiye’de ticari faaliyet gösteren anonim bir şirkettir. 1941 yılında kamu ve özel sektör kuruluşları ile nihai tüketicilerin petrol ve petrol ürünleri gereksinimi için kurulmuştur. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesine ara vermeksizin devam eden şirket, günümüzde 1700’ü aşkın akaryakıt istasyonu, 1 madeni yağ fabrikası, 10 akaryakıt terminali, 4 LPG terminali, 20 havalimanı ikmal ünitesi ve 1 milyon metreküpü aşkın depolama kapasitesine ulaşmayı başarmıştır. Petrol Ofisi büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına tüm gücüyle devam ederken, çeşitli zamanlarda da bünyesine personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Petrol Ofisi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

  1. Buradan aracı kariyer sitesinin Petrol Ofisi iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.
  2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.
  3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin

Çalışılabilecek Pozisyonlar

İşletme Operatörü

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Mersinİşe BaşvurKapandı

Petrol Ofisi İle Geleceğe Bir Adım Staj Programı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Asya)İşe Başvur08 Nisan  2021

Proje Yöneticisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Asya)İşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy