Pgc Catering İş Başvurusu

2006 yılında kurulmuş olan firma günlük 3000 kişilik üretim kapasitesine sahip olan bir Catering firmasıdır. PGS Catering sunduğu ürünlerdeki kalite ve teslimatın hızlı yapılması ile rakiplerinden öne geçmektedir. Lefkoşa’da konumlanmış olan firma 14 yıl gibi bir süredir alanında genişlemeye devam etmekte ve Kuzey Kıbrıs’ın her yerine hizmetlerini ulaştırmayı başarmıştır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bu firma da bu gelişimlere ayak uydurarak alanında en iyi gıda hizmeti veren firmalardan biri konumuna gelmiştir. Siz de bu firmanın bir parçası olmak istiyorsanız Personel alımını karşılamak için belli dönemlerde açılan iş ilanlarını takip etmeli ve burada anlatılacak iş başvurusu adımlarını uygulamalısınız.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Pgc Catering iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Muhasebe Yöneticisi / Yönetmeni

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Kuzey Kıbrıs T.Cİşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy