Philip Morris İş Başvurusu

Dünya üzerindeki 169 ülkede tütün ve tütün ürünleri satışında en tepede olan firma 50 civarında ülkede kurmuş olduğu fabrikalarda üretimlerine devam etmekte ve her geçen gün daha da büyümektedir.

80 bine yakın personeli olan Philip Morris 80 milyara dolara yakın ciroya sahiptir. New York merkezli olan bu firma ABD’de kurulmuş olsa da ülke dışına ilk açılışı 1954 senesinde Avustralya ile gerçekleşmiştir. Türkiye’deki üretimlere ise 1992 senesinde başlanmıştır. Türkiye’de Sabancı Holding ortaklığında hizmet veren Philip Morris belli dönemlerde personel alımını gerçekleştirmek için iş ilanları yayınlamakta ve iş başvurusunu yapan kişiler arasından seçimini yapmaktadır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Philip Morris tarafından yayınlanan iş ilanlarını inceleyerek sizin için uygun olan pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz. İş başvurusu yapmak için sizlere farklı seçenekler sunulur. Firmanın kendi sitesi üzerinden başvurunuzu oluşturabileceğiniz gibi farklı kariyer siteleri üzerinden de iş başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

Buradan aracı kariyer sitesinin Philip Morris iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin Bu siteleri takip edebilir, kendi çalışan profilinizi oluşturarak firmaya CV gönderebilirsiniz. Başvurular firma tarafından incelenir ve uygun adaylar için görüşme sağlanır. Görüşme sonrasında eğer aday aranan özelliklere uygunsa firma tarafından adaya dönüş yapılır

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Üretim Operatörü

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Torbalı,İzmirİşe BaşvurKapandı

Inkompass Turkey- Paid

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Ankara,İstanbul,İzmirİşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy