Polyak Eynez İş Başvurusu

Polyak Eynez Maden Sahası, Türkiye’nin en kaliteli linyit sahası olan Soma kömür havzasının bitişiğinde, Kınık’ta yer almaktadır. Maden sahasının kaynağı ve potansiyeli 3.750 kCal / kg ortalama ısıl değerde yaklaşık 250 milyon ton olarak tahmin edilmektedir. Kömür kaynaklarının önemli bir kısmı 4.500-5.500 kCal / kg ısıl değere sahip olup, evsel ısınma ve endüstriyel kullanım için uygundur. Kömür ayrıca <% 1 kükürt içeriğine sahip ithal kömürün ikamesidir. Polyak Eynez, 2015 yılında JORC Koduna uygun bir kaynak raporu açıklamıştır. Polyak Eynez Madencilik Projesi, bir eğimli sürüklenme ve iki dikey şafttan oluşan bir yeraltı madenidir. Eğimli sürüklenme -14 derece eğimle 3.500 m, dikey şaftlar ise 8 m çapında dikey olarak 800 m uzunluğundadır. İnşaat, eğimli sürüklenme için Eylül 2014’te ve iki dikey şaft için Mart 2016’da başlamıştır. Yıllık üretim kapasitesi 5 milyon ton olarak planlanıyor ve altyapı 8.5 milyon ton / yıl kapasiteye yeterli olacak. Üretime 2018 yılında başlanması planlanmaktadır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Polyak Eynez İş Başvurusu

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Polyak Eynez iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Polyak Eynez resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Elektrikçi:

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Kınık, İzmirİşe BaşvurKapandı

Elektrik Mühendisi:

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Kınık, İzmirİşe BaşvurKapandı

Kapalı pozisyonlar

Teknik Ressam: Herhangi bir meslek lisesi veya Teknik öğretmenlik gibi mühendislik fakülteleri ön lisans bölümü mezunu olabilirsiniz. Teknik resim konusunda ileri düzey bilgi sahibi olmalı, Microsoft Word, Excel gibi office programlarına iyi derece hakim olmalısınız. Ayrıca Autocad ve Solidworks programlarını da belli oranda kullanabiliyor olmanız gerekmektedir. Teknik ressam olarak minimum 10 sene herhangi bir işletmede çalışmış olmanız beklenmektedir. Kompratör, açıölçer ve mikrometre gibi hassas ölçüm cihazlarını daha önce kullanmış olmalısınız. Bu bilgiler özet olup ilandan daha fazla detaya ulaşılabilir.

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Kınık, İzmirİşe BaşvurKapandı

İş Sağlığı ve Güvenliği Mühendisi: Herhangi bir üniversitenin Maden Mühendisliği bölümünü bitirmiş olmalısınız. En kötü ihtimalle B sınıfı İş güvenliği uzmanı belgesini almış olmalı, aktif şekilde araç kullanabiliyor olmalısınız. Ortam ölçüm çalışmalarının yapılması sizin sorumluluğunuzdadır. Ayrıca işletmenin hizmet verdiği sahada eğitim uygulamalarına destek vermeli, İSG kurallarını göz önünde bulundurarak denetim yapmalısınız. Bunların sonucunda da gerekli raporlamayı yapıp sunabilmelisiniz. Bu bilgiler özet olup ilandan daha fazla detaya ulaşılabilir.

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Kınık, İzmirİşe BaşvurKapandı

Vardiya Mühendisi: Operasyonel planlama konusunda yetenekli olan Maden Mühendisi kişiler için uygun bir pozisyondur. Yeraltı maden işletmeciliği sektöründe en azından 3 yıl kadar çalışmış olan, ekiple takım halinde çalışmada sıkıntı yaşamayan kişiler için idealdir. Yapılan işlerin raporlamasını yapabilen, gelişime açık kişiler aranmaktadır. Bu bilgiler özet olup ilandan daha fazla detaya ulaşılabilir.

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Kınık, İzmirİşe BaşvurKapandı

Yeraltı Sondaj ve Enjeksiyon Formeni: Şirketin kullanmış olduğu sarf malzemelere hakim olmalı, gerektiğinde miktarını, stok durumunu ve kalite seviyesini kontrol edebilmelisiniz. Bu bilgiler özet olup ilandan daha fazla detaya ulaşılabilir.

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Kınık, İzmirİşe BaşvurKapandı

Satınalma Sorumlusu (Procurement Specialist): Bu pozisyona başvuracak adayların iyi derecede ingilizce bilmesi şarttır. Herhangi bir mühendislik alanında lisans derecesi almış olmalı, mümkünse 5 yıl enerji, maden, inşaat sektörlerinin en az birinde tecrübeli olmalıdır. Bu bilgiler özet olup ilandan daha fazla detaya ulaşılabilir.

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İzmirİşe BaşvurKapandı

7 Comments

    1. Halit Karabasan, içerikte anlatılan adımları takip ederek iş başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. CV’nizin güncel olmasına önem verin.

  1. Recep akbaba polyak dan emekli oldum geri cagirmadilar bekliyorum üretimde calistim bacada calistim çok ihtiyacim var ise zor durumdayım işe ihtiyacım var zor durumdayım tecrubem var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy