Posco Assan İş Başvurusu

Dünyanın en büyük çelik üreticilerinden biri olan Posco Güney Kore’de kurulmuş olan bir şirkettir. 14 Mart 2011 tarihinde Kibar Holding, Daewoo International ve Posco ortaklığı sonucu Posco Assan TST Çelik Sanayi AŞ kurulmuştur. Posco soğuk haddeleme paslanmaz çelik üretimi alanında Türkiye’de ilk ve tek olan bir firmadır. 2013 senesinde ilk üretimini ve sevkiyatını gerçekleştirmiştir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Şirketin resmi web sitesi üzerindeki iş başvurusu sayfası aracı kariyer sitesi üzerinden başvuru sayfasına yönlendirmektedir. Buradan o sayfaya ulaşabilirsiniz.

2. Açılan sayfada “İş İlanları” sekmesine tıkladığınızda açık pozisyonların olduğu kısma erişeceksiniz. Eğer herhangi bir açık pozisyon yoksa bu kısımda hiç pozisyon göremezsiniz.

3. Seçtiğiniz pozisyonun üzerine tıklayarak detayları inceleyin. Pozisyon size uygunsa “Başvur” butonuna tıklayın.

İs Başvurusu için genel şartlar

Çalışılan sektörde minimum 2 yıl çalışma deneyimi, iş saatleri ve iş temposunun değişikliklerine uyum sağlayabilme, pozisyonun uruma göre başta İngilizce ve sonrasında gerekli diğer yabancı dillerin bilinmesi, askerliğin tamamlanmış olması ya da minimum 2 yıl tecil edilmiş olması.

Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

Sales Specialist

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Avr,Asya)İşe Başvur14 Nisan  2021

Quality Engineer

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Kocaeli, İzmitİşe BaşvurKapandı

Production Planning Specialist

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Kocaeli, İzmitİşe Başvur19 Mart 2021

Üretim Operatörleri: Herhangi bir meslek lisesinin Makine, Kaynakçılık gibi bölümlerden birini bitirmiş olmanız beklenmektedir. Hatta Meslek Yüksek Okulu’nu tamamlamış olmanız avantaj sağlayacaktır. Benzer bir işletmede Makine Operatörlüğü yapmış olmanız diğer adaylardan öne geçmenizi sağlayacaktır.

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Kocaeli, İzmitİşe BaşvurKapandı
Posco Assan Üretim Operatörleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy