Quzu Giyim – Setu Tekstil İş Başvurusu

Dolabında yer alan her bir Quzu tasarlanırken, kalıplara sığmadan, özgürce yaratıldı. Sıcakta, soğukta, yağmurda, güneşin içini ısıttığı o en muhteşem anlarda, kendini daha rahat ve iyi hissetmen için üretildi.Hisset…İçimizdeki o ışıltıyı ürettiğimiz her parçaya yansıtmak, içinde taşıdığın ışığın bir parçası olmak. Çünkü; o bluz, o triko, o gömlek hayatın tam da odağında seninle olmak istiyor. Bunun için izlediğimiz keyifli bir yol var. İçimizdeki o ışıltıyı ürettiğimiz her parçaya yansıtmak, içinde taşıdığın ışığın bir parçası olmak.Sev…Günün her saatinde her neredeysen hep sevdiğin yol arkadaşın olmak. Doğada yürürken, çalışırken, dostlarınla kahkahalar atarken, gece gündüz emek verdiğin o projeyi heyecanla sunarken, sabahın ilk ışıklarına kadar dans ederken hep yanında olmak. Hep rahat, hep şık ve her zaman sen olmak.Keşfet…Merak ettik, keşfettik, büyüdük daha da güzelleştik. “Yeni” her zaman heyecanlandırdı bizi, bitmeyen enerjimizle farklılıkların peşinden koştuk. Bazen eski zamanları özledik, geçmişten ilham aldık, zamansız parçalar tasarladık. Ama tüm bu zamanlarda aklımızda hep sen vardın. Durmayan, keşfeden, kendini yenileyen, göz alıcı tarzıyla Quzu ile bütünleşen. Taşıdığı her parçaya ayrı bir hava veren, sen. Şimdi bizim için çok daha keyifli bi’ dönem başlıyor. Çünkü artık sana daha yakınız, quzu.com.tr ile hep online’nız.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

  1. Buradan aracı kariyer sitesinin Quzu Giyim – Setu Tekstil iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.
  2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.
  3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Kumaş Satın Alma ve Üretim Planlama Müdürü

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Güngören)İşe Başvur12 Nisan 2021

İnsan Kaynakları Uzmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Güngören)İşe Başvur26 Nisan 2021

Muhasebe Uzmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Güngören)İşe BaşvurKapandı

Satış Danışmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Güngören)İşe BaşvurKapandı

Toptan Depo Sorumlusu

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Güngören)İşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy