Roberts Coffee İş Başvurusu

Robert’ın Kahve bir olan Fin kahve Robert PAULIG, eski CEO’su tarafından 1987 yılında kurulmuş roastery ve kahve zinciri PAULIG . [1] Orijinal kahveler, kahve karışımları, espresso kahveler, baharatlı kahveler, kafeinsiz kahve ve çay arasından seçim yapabilirsiniz . Paulig Group, 2014 yılında, uzun ticari marka anlaşmazlıkları sonrasında manastırı ve Robert Paulig ticari markalarını Robert Paulig’den satın aldı. Robert’s Coffee zinciri anlaşmanın bir parçası değildi ve hala Robert Paulig ailesine ait.

Robert’s Coffee, Fukuoka , Japonya
Robert’s Coffee’ye göre İskandinav ülkelerindeki en büyük kafe zinciridir . [1] Kendi gurme kahve kavurma salonuna ve kendi kahve çeşitlerine sahiptir . Örneğin Finlandiya, İsveç , Estonya ve hatta Türkiye , Japonya ve Singapur’da yaklaşık 100 kafe var.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Roberts Coffee iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6.Roberts Coffee resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy