Saat ve Saat İş Başvurusu

1971 yılından günümüze değin saat sektöründe faaliyet gösteren Saat&Saat, ceşitli saat markalarının üretim ve pazarlaması ile ilgilenmektedir. 1994 yılı itibariyle dünyaca ünlü markaların saatlerinin Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olmaya adım atan Saat&Saat, saat sektöründe kurduğu ve geliştirdiği satış organizasyonu ve dağıtım ağı ile müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için bayiliklerini oluşturmuştur.
 
Dağıtımını yaptığı uluslararası markalar ile saat sektöründe lider konuma yükselen Saat&Saat, yeni yatırımları arasına 2008 yılında internet satış mağazasını dahil etmiştir.
 
Kurulduğu günden bu yana Saat&Saat, saat sektörünün kurumsallaşan başlıca firmaları arasında yerini alırken ‘müşteri odaklı’ stratejisi ile müşteri memnuniyetini esas alarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Tek yetkili Türkiye distribütörü olduğu markaların seçkin ve dinamik olmasına öncelik veren Saat&Saat, çağın şartlarına uygun olarak ürün ve pazarlama konseptine sahip global arenada tanınmış markaları Türk tüketicisi ile buluşturuyor.
 
2016 itibariyle distribütörlüğün yanı sıra dünya çapında saat üretim ve pazarlama faaliyetlerine başlayan Saat&Saat, sahibi olduğu Welder, Wesse markalarını üreterek global arenada pazarlamak üzere yepyeni bir yola çıktı. Heyecanla ilerlediği bu yolda, markalarını ve pazarlama faaliyetlerini daha da geliştirerek sektörde gücüne güç katmaya devam ediyor.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Saatler ve Saatler iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Saat ve Saat resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Satış Danışmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Gaziantepİşe Başvur19 Nisan 2021
Ankaraİşe Başvur19 Nisan 2021

Mağaza Müdürü

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Gaziantepİşe Başvur15 Nisan 2021
İstanbul(Şişli)İşe Başvur08 Nisan 2021

Pazarlama Müdürü

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Şişli)İşe BaşvurKapandı

Muhasebe Uzmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Avr.)İşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy