Saraçoğlu Turizm ve Çevre Teknolojileri İş Başvurusu

Sağlık için doğal  ürünler akımı”nı Türkiye’de 1997 yılında başlatan Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu tarafından kurulan Saraçoğlu A.Ş., doğal ve organik ürünlerin tanıtımı ve satışı  alanında  faaliyet göstermektedir. Bu yönüyle sektöre yön veren şirket, kurucusu Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu’nun, bitkilerin hastalıklardan koruyucu ve tedaviyi destekleyici etkilerini açıklayan kırk yıllık çalışmalarını esas almaktadır. Bunun yanında, doğal bitkilerin insan sağlığı üzerindeki öneminin vurgulanması ile Anadolu tohumlarının  korunması hakkında toplumun bilinçlendirilmesini de görev edinmektedir.

Saraçoğlu A.Ş., sağlıklı ürün odaklı sürdürülebilir AR-GE ve URGE  çalışmalarını, sunduğu kaliteden asla taviz vermeyerek tüketicisine  hizmet  veren bir firmadır. “ Prof Saraçoğlu” markası ile ürünlerini tüketicisiyle buluşturan şirket, doğadan gelen insanın doğal yaşamla sağlık bulması misyonuyla hareket etmekte, kaliteli ürünlerin yanı sıra  fark yaratan müşteri hizmetleri ile birleştiğinde zirvedeki yerini korumakta ve sürekli büyümeye  devam etmektedir.

Kuruluşundan günümüze kadar geçen süreçte, artan müşteri taleplerine paralel olarak, ürün çeşitliliğinin artması gerekliliği ortaya çıkmasından dolayı şirket, marka çatısı bulundurduğu ürün sayısını 300’ün üstüne çıkarmıştır. Firma portföyünde yer alan ürünler; doğadan bitkiler ve bitki çayları, gıda takviyeleri, aromatik ve yenilebilir yağlar, cilt ve saç bakım ürünleri, sabunlar, doğal ve organik kozmetik, doğal temizlik ürünleri ve bebek ürünleridir. Ayrıca Prof. Saraçoğlu’nun kitapları da ürün gamı içinde yer almaktadır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Saraçoğlu Turizm ve Çevre Teknolojileri iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin

6. Saraçoğlu Turizm resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonları

Dönemsel Muhasebe Elemanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul, Kartalİşe BaşvurKapandı

Ürün Uzmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul, Kartalİşe BaşvurKapandı

İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İzmir(Menderes, Cumaovası)İşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy