Şener Petrol Denizcilik İş Başvurusu

Şener Petrol ve Denizcilik Anonim Şirketi  1979 yılında Niyazi Şener tarafından kurulmuştur. Bir aile şirketi olarak faaliyet alanları apartman, otel, fabrika ve işyerlerine kalorifer yakıtı sevkiyatı yapmaktır. Şirket denizcilik faaliyetlerine 1984 yılında başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren Pazar payını genişletmiştir.

Kardeş firmaların 2005 yılında birleşmesiyle SNR Holding altında toplanmıştır. Böylelikle şirketler grubu daha da büyümüş ve çağdaş bir bünyeye kavuşmuştur. Kurulduğu günden itibaren büyüyen ve hizmet alanını genişleten bir şirkettir. Şirket uluslar arası standartlarda faaliyet göstermektedir.

Şener Denizcilik İş İlanları

Şirketin müşterileri arasında Savunma Bakanlığı ve bilinen deniz ulaştırıcıları yer almaktadır. Ayrıca belli başlı petrol şirketleri ve onların taşeronları da yer almaktadır. Şener Denizcilik farklı biçim ve özelliklere sahip başarılı gemi tasarımları ile dikkat çekmiştir.

Çalışma etiğine sahip bir şirket olarak çalışanlarının hakkını gözeterek iyi şartlarda çalışma ortamı oluşturmaktadır. En düşük ücret olarak asgari ücretle başlayıp iş pozisyonuna göre değişen maaş uygulaması vardır. Ek çalışma mesaisine göre ek ücretler de verilerek çalışanların hakları korunmaktadır. Hem insana hem de çevreye saygılı ve duyarlı olmayı ilke edinerek yıllardır faaliyet gösteren şirket çalışanlarına artı değer katmakla birlikte aynı şekilde çalışanlarının da şirketin gücüne katkı yapacak nitelikte çalışma faaliyetleri beklemektedir.

İş başvurusu yapmak için şirketin ara ara verdiği iş ilanlarını takip edebilirsiniz. İş alımları ile insan kaynakları departmanı ilgilenmekte olup ilan detaylarını düzenlemektedirler. Sizler de iş başvurusu yaparak kariyer fırsatı yakalayabilirsiniz. Aranan özellikler aşağıda genel olarak ifade edilmiştir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şirketin değerlerini benimseyen, takım çalışmasına uyumlu ve aynı zamanda bireysel çalışabilen, kişisel yetenek ve becerilerini işine yansıtabilen, iş pozisyonuna göre vardiyalı çalışma sistemine uyumlu ve ek çalışma gerektiren durumları kabul eden çalışma arkadaşları aranmaktadır. İş pozisyonuna göre saha çalışması gerektiren durumlar da olabilmektedir.

Şirket insan kaynakları tarafından hazırlanan başvuru formu ofis personelleri ve gemi personelleri için ayrı ayrıdır. Başvuru formlarını doldurarak ilanda belirtilen iş pozisyonlarına müracaat edebilirsiniz. İş başvurusu hakkında detaylı bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları yanıtlamak için şirketin web sayfasında yer alan iletişim numaralarından insan kaynaklarına ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy