Shell & Turcas Petrol İş Başvurusu

Turcas, 2005 yılında The Shell Company of Turkey Ltd. (Shell Türkiye) ile akaryakıt ve madeni yağların perakende ve ticari satışı, pazarlama ve dağıtım alanlarında bir Ortak Girişim Sözleşmesi imzalamıştır. Bunu takiben, Turcas’ın %30 hissedarı olduğu Shell & Turcas Petrol A.Ş. (STAŞ), 1 Temmuz 2006 tarihinde faaliyete geçmiştir.

Shell & Turcas, Türkiye çapında 1.000’i aşan akaryakıt istasyonu ve 2019 yılında gerçekleştirdiği toplam 39,3 Milyar TL cirosu ile bugün sadece sektörünün değil, Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biridir.

Shell & Turcas, istasyonlardan direkt yapılan akaryakıt satışlarında %18,7 ile pazar liderliğini korumaktadır. Filo satışlarında da %27,8 ile pazar liderliğini güçlü bir şekilde sürdürmektedir. Akaryakıt pazarındaki güçlü konumunu korurken, istasyon başına sektör ortalamasının 2,5 kat üzerinde de verimlilik gerçekleştirmektedir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

  1. Buradan aracı kariyer sitesinin Shell & Turcas Petrol iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.
  2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.
  3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Shell’de Kadın Enerjisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Türkiye Geneliİşe BaşvurKapandı

Sevkiyat Memuru (Belirli Süreli)

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Tekirdağ(Marmaraereğlisi)İşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy