Show TV İş Başvurusu

Fransa’da kurulmuş olan Show TV 1991 yılı itibariyle hizmet vermeye başlamıştır. “Başka bir alem” şeklinde bir sloganla Türkiye’de tanınmaya başlanan TV kanalı hizmet vermeye başladığı süreçlerin başında haber programı koymamış ilerleyen süreçte Mehmet Ali Birand sunuculuğu ile bu alana da girmiştir. Bu adımlarla birlikte Türkiye’deki en popüler kanallar listesinde kendine yer bulmuştur.

Çukurova Holding bünyesinde yer alan kanal, 2013 yılında mahkeme kararıyla TMSF’ye geçmiş, TMSF yayın haklarını 2014 yılında Ciner Medya Grubuna devretmiştir. 9 Ocak 2015 tarihinde mahkeme kararıyla kanal, TMSF’ye geri iade edilmiş; fakat 5 Haziran 2015 tarihinde mahkeme yeniden Ciner Grubuna iadesini kararlaştırmıştır. Hale Ciner Grubu bünyesinde yayın hayatına devam etmektedir.

Show TV İş İlanları

Show TV, Türkiye’nin en çok izlenen özel kanallarından biridir. Haber, diziler, güldürü programları, magazin programları, yarışma programları, yaşam-aktüel programları ve daha pek çok farklı alanda yayınları ile izleyicilerin karşısına çıkmaktadır. Bünyesinde farklı kanallar da bulundurduğu için geniş bir çalışma ortamı sunmakta, kariyer fırsatları sağlamakta, medya alanında kendini geliştirmek isteyenlere iş olanağı sağlamaktadır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Show TV iş ilanları Ciner Grup bünyesinde yapılmaktadır. Bunun için ilk olarak şirketin anasayfasına girerek Buradan sekmesine tıklamalısınız. İnsan Kaynakları içinde Ciner Grubu İş Başvuru Formu karşınıza çıkıyor. Burada kişisel bilgileriniz, iletişim bilgileriniz, eğitim bilgileriniz, iş tecrübeleriniz, yabancı dilleriniz başlıkları altında detaylar isteniyor.

Bütün bunları doldurduktan sonra CV Yükleme alanı bulunuyor. Burada daha önceden hazırlamış olduğunuz özgeçmişinizi PDF, DOC, RTF formatından birisinde yükleyebilirsiniz. Dosyanızın en fazla 500 KB boyutunda olması gerekmektedir. Ardından gönder butonuna bastığınızda başvurunuz yapılmış olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy