Sirena Marine İş Başvurusu

Otomotiv ve denizcilik alanında faaliyet gösteren Sirena Marine, ticari faaliyetlerine 2006 senesinde başlamıştır. Bu şirket Kıraça Holding’in alt şirketlerinden birisidir. Türkiye’nin ilk seri yat üreticisi olan şirket90 civarında yelkenli ve 250 civarında da motoryat üretmiştir.

Sirena Marine gün geçtikçe büyümeye ve beraberinde de yeni personel alımı yapmaya ihtiyaç duymaktadır. Bu içerikte iş başvurusunun yapılışı detaylı bir şekilde anlatılacak ve sonrasında da çalışabileceğiniz pozisyonlar hakkında özet bilgiler verilecektir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır

Sirena Marine İş Başvurusu
  1. Buradan aracı kariyer sitesinin Sirena Marine Denizcilik iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.
  2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.
  3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.
  4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.
  5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.
  6. Ayrıca şirketin insan kaynakları sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

Kaynak Operatörü: Herhangi bir meslek yüksek okulu veya endüstri meslek lisesi mezun olan kişiler için uygun bir pozisyondur. Teknik resimin nasıl okunduğunu bilmeniz ve uygulama yapabilmeniz gerekmektedir. Ayrıca ölçü aletine hakim olmalı ve gazaltı kaynağını kullanmayı bilmelisiniz. Minimum 2 yıl Raylı sistem ve otomotiv sektöründe deneyim edinmiş olmanız beklenmektedir.

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Orhangazi, Bursaİşe BaşvurKapandı

Tekne Montaj Elemanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul İşe BaşvurKapandı

Dış Ticaret Uzmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Bursaİşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy