Şişli Belediye İş Başvurusu

1954 yılında ilçe olan Şişli, hızla gelişen değişim içinde 21. yüzyıl İstanbul’unun hatta Türkiye ekonomisinin iş ve finans merkezi olma yolundadır.

Dezavantajlı ve desteğe ihtiyacı olan birey ve gruplar olmak üzere tüm Şişlililer için erişilebilir olarak, onların yaşam kalitelerini iyileştirmeye yönelik gerçekçi ve sürdürülebilir politika ve projeler üreten ve hayata geçiren Şişli Belediyesi, bu projeler kapsamında oluşan açık pozisyonlarda istihdam etmek üzere personel alımı yapacak.

Şişli Belediyesi İşçi Alımı

Son zamanlarda yaptığı personel alımlarında bünyesine aldığı personellerini sözleşmeli işçi olarak istihdam eden Şişli Belediyesi’nin yakın zamanda kadrosuna alacağı personelleri de sözleşmeli işçi olarak istihdam edeceği öngörülmektedir. Bu işçilerine hali hazırdaki işçileri gibi 08.00 ile 17.00 saatleri arasında mesai uygulayacak olan kurum, bu saatler dışında çalışmak durumunda kalan bütün işçilerine maaşlarına ek olarak fazla mesai ücreti ödemektedir.

Şişli Belediyesi Memur Alımı

En az işçi alımı kadar ilgi gören bir diğer personel türü alımı da memur alımıdır. Bilindiği gibi memur kadroları, işçi kadrolarına kıyasla daha avantajlı olmaktadır. İşçi alımları dönemlik olabilirken, Şişli Belediyesi memur alımı ise genel olarak uzun dönemlik olmaktadır.

İşçi alımlarına yönelik açılan ilanlar ile memur alımlarının en önemli farkı ise belirli mesleki branşlarda alım yapılıyor olmasıdır. Dolayısıyla adayların eğitim durumları, deneyimleri, sertifikaları gibi kriterler etkili olabilmektedir.

Öyle ki bazı memur alımlarında Belediye adayların KPSS’ye girmiş olması koşulunu da koyabilmektedir. İşte bu nedenle kriterler oldukça değişken olabiliyor ve güncel olarak ilanları takip ettiğinizde tüm bu kriterleri ayrıntılı olarak da öğrenebilirsiniz.

Şişli Belediyesi İş İlanları

Şişli Belediyesi; çağdaş, sosyal belediyecilik ilkelerini benimsemiş, çözüm üreten, etkin, yetkin, mükemmeli hedefleyen, güler yüzlü çalışanlarıyla temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra  sosyal hizmetler, eğitim, spor ve sanatta dünya standartlarında öncü ve örnek bir belediye olmak hedefiyle belediyecilik faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bu faaliyetler kapsamında personel alımı yapacak olan kurum, kadrosunda çalışmak isteyen vatandaşlarını resmi internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanı ile bilgilendirecek.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Şişli Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şişli Belediyesi kadrosunda memur olarak çalışmak isteyenlerin KPSS’den yeterli puanı alması ve ÖSYM tarafından ilgili birime yerleştirilmiş olması gerekmektedir.

Belediye’nin kadrosunda sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak çalışmak isteyenlerin ise, kurumun resmi internet sitesi üzerinden yayınlanacak olan iş başvurularını takip etmeleri ve kendi niteliklerine uygun birimlerde açık pozisyon olduğunu gören adayların iş ilanı ile birlikte yayınlanan iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Şişli Belediyesi’nin insan kaynakları birimi tarafından incelenecek olan başvurulardan kurum kriterlerine uygun görülen adaylarla iletişime geçilmekte ve ilgili birimlerde mülakata çağrılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Şişli İş İlanları

Şişli’de ikamet ediyorsunuz ve acil iş bulmam lazım diyorsanız; Şişli iş ilanları sizin için en kolay çözüm olacaktır. Nitekim işletmeler ihtiyaç duydukları personelleri için düzenli olarak ilan vermektedirler. Siz de bu ilanlar arasından güncel duyurulara başvuru yaparak, Şişli sınırlarında faaliyet göstermekte olan işletmeler bünyesinde iş bulma imkânına sahip olabilirsiniz…

Bazı iş yerleri kısa dönemlik alım yapmakla birlikte, bazıları ise uzun dönemlik alımlar yapmaktadırlar. Kısa dönemlik personel alımlarında aranan nitelikler çok da üst düzey olmamakla birlikte, uzun dönemlik alımlarda ise kişinin sahip olduğu nitelikler daha önemli olmaktadır.

Güncel Şişli iş ilanları;

Şişli Bomonti CarrefourSA Süper Market Görevlileri

Part Time Mağaza Satış Temsilcisi Şişli

SERVİS KOMİSİ ( Otel Restaurant )

KOMİ

GARSON (OTEL YİYECEK İÇECEK BÖLÜMÜ)

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de şişli iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy