Sixt Rent A Car İş Başvurusu

1912’de Martin Sixt, şirketi üç araçlık bir filoyla kurarak Bavyera’daki ilk araba kiralama şirketini kurdu. Birinci Dünya Savaşı sırasında filoya el konuldu ve Alman Ordusu tarafından kullanıldı. Savaştan sonra işler yeniden başladı, ancak filo, II.Dünya Savaşı’nın patlak vermesiyle Alman Ordusu tarafından bir kez daha ele geçirildi. Savaş sona erdiğinde, şirket toparlandı ve Almanya’da konuşlanmış.

1951’de araba kiralama şirketi Auto Sixt kuruldu. 1982’de Auto Sixt, logosundaki Sixt / Budget adıyla Sixt Autovermietung GmbH olarak yeniden adlandırıldı. Şirket 1986’da yeniden dönüştürüldü ve bu kez Alman borsasında işlem gören bir şirket olan Sixt AG oldu. 1988’de yan kuruluş Sixt Leasing GmbH kuruldu ve 1993’te AG’nin işletme işi başka bir yan kuruluş olan Sixt GmbH & Co Autovermietung KG’ye devredildi. Sixt AG, bundan sonra Grup’un holding şirketi olarak hareket etti.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Sixt Rent A Car iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Sixt Rent A Car resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Müşteri Hizmetleri Yöneticisi / Yönetmeni

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Asya)İşe Başvur02 Nisan 2021

Şube Müdürü

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Asya,Avr)İşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy