Şölen Çikolata İş Başvurusu

1989 senesi itibariyle ticari hayatına başlayan Şölen Çikolata Gıda Sanayi Anonim Şirketi Antep ilinde kurulmuştur. Çoban ailesi tarafından kuruşan bir şirket başlangıçta sadece çikolata ve çikolata ürünleri üretse de zaman içerisinde tıpkı Torku firmasında olduğu gibi bisküvi, kraker ve şeker üretimi gibi alanlara da girişmiştir.

Şölen Çikolata’larının ana fabrikası Türkiye’dedir. Ancak süreç içerisinde yurtdışına ürün gönderimi aşamasına da geçilmiştir. Şu anda 250’ye yakın ürün çeşidini 110 civarında ülkeye gönderip pazarlayabilmektedir. Senelik cirosu ortalama 200 milyon TL civarındadır. 1000’e yakın çalışanı olan firma belli dönemlerde personel alımı için iş ilanları yayınlamaktadır. Siz de bu firmanın bir parçası olmak istiyorsanız burada anlatılacak olan iş başvurusu adımlarını takip edebilirsiniz

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

  1. Çölen Çikolatata resmi başvurusu sayfasına buradan erişin. Karşınıza “Seçme ve Yerleştirme”, “İş Fırsatları ve Başvuru”, “Performans ve Kariyer Yönetimi”, “Eğitim ve Geliştirme” 4 sekmenin olduğu bir sayfa açılacaktır.
  2. “İş Fırsatları ve Başvuru” sekmesine tıklayın ya da dokunun. Bu sekmeye tıkladığınızda karşınıza Açık Pozisyonlar listelenecektir.
  3. Seçtiğiniz açık pozisyonun hemen altında bulunan  “Başvuru için buraya tıklayarak ilan sayfasına gidebilirsiniz.” kısmına tıklayarak başvuru sayfasına geçiş yapın. Bu kısımdan başvurunun yapılacağı kariyer sayfasına geçiş yapmış olacaksınız.
  4. İşin detaylarını inceleyin ve kariyer sitesinde “Bu ilan yayından kaldırılmıştır.” şeklinde ibare yoksa pozisyona “Başvur” butonuna tıklayarak başvurun.
  5. Sisteme üye olun. Kariyer sitesine daha önce üye olmadıysanız “Başvur” butonuna tıkladığınızda “Başvuru Yapmak İçin Giriş Yapmalısınız” şeklinde bir uyarı ile karşılaşacaksınız. “Facebook ile giriş yap” seçeneğini kullanabilir ya da alt kısımda yer alan “Hemen üye ol” kısmını kullanarak Facebook kullanmadan üye olabilirsiniz.

Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

İç Denetim Yöneticisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Avr)İşe BaşvurKapandı

Bilgi Teknolojileri Uzmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Gaziantep ,İstanbulİşe Başvur26 Mart 2021

SAP S4hana- Uygulama Modül Uzmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Avr)İşe BaşvurKapandı

Geleneksel Kanal Saha Satış Yöneticisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Ispartaİşe Başvur12 Nisan 2021

Proses Kontrol Teknisyeni

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Gaziantepİşe BaşvurKapandı

Elektrik Bakım Uzmanı: Bu bölümde çalışacak olan kişilerin herhangi bir üniversitenin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olmuş olması beklenmektedir. Başvuracak kişinin iyi derecede ingilizce biliyor olması tercih sebebi olacaktır.

Geleneksel Kanal Saha Satış Yöneticisi: Üniversitelerin herhangi bir bölümden mezun olmuş olan, distribütör sistemleri alanında herhangi bir iş yerinde 3 ile 5 yıl arasında çalışmış kişiler tercih edilir.

Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı: Özlük işlemlerinin ve bordrolama işlemlerinin düzenlenmesi ve yapılması bu kişilerin sorumluluğundadır.

Lojistik Sorumlusu: Gönderilecek malzemelerin araçlara yüklenmesinin tamamlanmasının ardından işletmenin deposundan çıkışı ve sonrasında teslim edilecek yere sevkiyatının planlanmasından sorumlu olan kişilerdir. Aynı zamanda irsaliye kontrolü ve saklanmasından sorumlu olan birimde çalışmaktadırlar.

Gerekli Temel Bilgiler (Tüm Pozisyonlar için)

Staj yapmak dışında minimum çalışma yaşı Türkiye’de tüm işletmeler için 18 olarak belirlenmiştir.

İşletme tüm bölgelerde Pazartesi’den Cumartesi gününe kadar çalışmakta, Pazar günleri tatil yapmaktadır. 08:00’de iş başı yapılırken, 12:00’de 1 saat öğle molası ve akabinden 18:00 iş bitişi söz konusudur.

İstanbul (Avrupa Yakası), İstanbul (Asya) Bartın, Gaziantep, Antalya, Tekirdağ, Aydın, Ankara şehirlerinde iş alımları mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy