Soyak Holding İş Başvurusu

Yılmaz Soyak tarafından 1961 senesinde kurulan Soyak Holding 4 farklı sektörde hizmet veren bir kuruluştur. Enerji, çimento, döküm ve gayrimenkul gibi alanlarda öncü olan Soyak Holding özellikle gayrimenkul inşaat projeleri kapsamında bir çok proje geliştirmiş ve birçok fabrikanın yapılmasını sağlamıştır.

Soyak Holding sadece ülke içinde değil aynı zaman Kazakistan, Rusya, Libya, Cezayir ve Suudi Arabistan gibi ülkelerde de çeşitli inşaat proje faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yaklaşık 60 yıldır hizmet vermeye devam eden Soyak Holding, 1500 civarındaki çalışanı ile de çalışmalarına devam etmektedir.

Soyak Holding İş İlanları

Soyak Holding, geniş hizmet ağının her geçen gün büyümeye devam etmesi ile de birçok bireye istihdam sağlamaya devam etmektedir. Yayınladığı ilanlara başvuran her bireyin eşit seçim haklarının bulunması için herhangi bir cinsiyet, din, dil ve ırk koşulu belirlemediklerini sıklıkla dile getiren firma, sadece alım yapılacak olan pozisyonun kriterlerini tam anlamıyla karşılayabilecek olan bireyleri bünyelerine dâhil etmeyi amaçlamaktadır.

Ayrıca başvuru yapan her bireye yaptıkları başvurular ile ilgili geri dönüş sağlaması nedeniyle de pek çok bireyin takip ettiği firmalar arasındadır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Soyak Holding iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Soyak Holding resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy